Jégkorong: két fiatal érkezett

Hardi Richárd és Dörök Bence személyében két fiatal tehetséggel erősített a Dab.Docler jégkorong csapata. Előbbi számára nem ismeretlen a dunaújvárosi levegő, hiszen tavaly is szóba került leigazolása, míg utóbbi a Vasas gárdájától érkezett az Acélbikák együtteséhez. Fiatalítás a hajtás után! tovább

2014. július 16. (szerda) 15:46

Jégkorong: jegy- és bérletárak

A tavalyi szezonhoz képest valamivel olcsóbban követhetik figyelemmel a Dab.Docler jégkorong csapatának hazai mérkőzéseit azok, akik kilátogatnak a Dunaújvárosi Jégcsarnokba, s az eddigi belépők mellé egy tízmeccses bérletet is "piacra dob" idén az együttes vezetése. tovább

2014. június 26. (csütörtök) 09:10

Jégkorong: Kalnins is Acélbika marad

Újabb játékossal hosszabbított tegnap a Dab.Docler jégkorong csapata: a magyar és lett bajnok, már a lett felnőtt válogatottban is pályára lépő Janis Kalnins így a következő szezonban is az Acélbikákat erősíti majd, áll az együttes DO-hoz eljuttatott közleményében. tovább

2014. április 27. (vasárnap) 14:53

Jégkorong: győzelem a zárónapon

Utolsó mérkőzését hosszabbítás után megnyerte, így végül az ötödik helyen fejezte be a dél-koreai divízió I-es világbajnokságot a magyar jégkorong válogatott. A házigazda kiesett, míg az osztrákok mellett a szlovén együttes jutott vissza a világelitbe az egyhetes viadal végén. tovább

2014. március 30. (vasárnap) 16:43

Jégkorong: kupagyőztes Acélbikák!

Tizenegyedik alkalommal, öt éven belül negyedszer nyerte meg a Magyar Kupa küzdelmeit a Dab.Docler jégkorong csapata, mely már a miskolci négyes döntő második napján bebiztosította végső sikerét - ma egy Fradi elleni vereség is belefért az Acélbikáknak. tovább

2014. március 28. (péntek) 20:17

Jégkorong: erre vártunk, ezt akartuk!

Csattanós választ adott a kétkedőknek a Dab.Docler jégkorongcsapata a Magyar Kupa tornájának első meccsén a jégcsarnokban ma este: együttesünk a négy jegyzett pontig (két gól, két assziszt) jutó Ladányi Balázs vezérletével 4-1 arányban ütötte ki az Alba Volánt! Yeahhh! Csak így tovább, srácok! tovább

2014. március 21. (péntek) 09:07

Jégkorong: már a döntőben az Bikák

Győzelemmel zárta újpesti túráját is a Dab.Docler jégkorong csapata. A lila-fehérek jól tartották magukat a számukra is fontos selejtezőn, ám a hajrában lőtt két góljának is köszönhetően végül 4-1 arányú sikerrel jutott be a Magyar Kupa négyes döntőjébe együttesünk. Folyt. köv. a Volán ellen! tovább

2014. március 20. (csütörtök) 09:08

Jégkorong: ma már az Újpest ellen

Az UTE elleni összecsapással folytatja a Magyar Kupa selejtezőjét ma este hat órától a Dab.Docler jégkorong csapata, mely egy esetleges győzelemmel nem csak biztosítaná helyét a sorozat fináléjában, hanem egy Volán elleni hazai mérkőzést is "összehozna" szurkolótáborának. tovább

2014. március 19. (szerda) 11:39

Jégkorong: hoztuk a kötelezőt

Jól küzdött a Vasas, de nem okozott gondot a Dab.Docler jégkorongozóinak számára a Magyar Kupa selejtezőjének második mérőzése sem. Acélbikáink kedden este a fővárosban vendégszerepeltek, ahol visszafogott teljesítménnyel is nyolcgólos győzelmet arattak fiatal vetélytársuk ellen. tovább

2014. március 3. (hétfő) 20:42

Jégkorong: csúfos búcsú a ligától

Az év eddigi legfontosabb meccsén nyújtották a szezon leggyengébb teljesítményét jégkorongozóink, akik játéka messze elmaradt a remélttől, így a MOL Liga elődöntőjének negyedik mérkőzésén is kikapva búcsúztak a sorozattól. Sovány vigasz, de a magyar bajnoki címet így is megszerezte a Lundh-csapat. tovább

2014. március 2. (vasárnap) 21:27

Jégkorong: nagyon fájó vereség

Két harmadon keresztül jól játszott, de a harmadikban gyerekes hibák tömkelegét követte el a Dab.Docler jégkorong csapata a Brassó elleni elődöntőben, s mivel ellenfelünk élt lehetőségeivel, a hosszabbítás 11. percében szerzett góllal 5-4-re nyerve alakította 2-1-re a párharc állását. tovább

2014. február 28. (péntek) 11:29

Sporthétvége: két sima, két fordított

Felemás hétvége vár együtteseinkre, melyek közül a hölgyek egyértelmű esélyesként várják soron következő mérkőzésüket, míg a Dab.Docler jégkorongozói, illetve a DPASE focistái előtt rendkívül kemény összecsapások állnak. Közülük háromnak ráadásul itthon szoríthatunk péntektől vasárnapig. tovább