főoldal Heti Termés Legolvasottabb Ingatlanpiac Cégtár Apró Akcióporta

MOL Liga

2014. július 16. (szerda) 15:46

Jégkorong: jegy- és bérletárak

A tavalyi szezonhoz képest valamivel olcsóbban követhetik figyelemmel a Dab.Docler jégkorong csapatának hazai mérkőzéseit azok, akik kilátogatnak a Dunaújvárosi Jégcsarnokba, s az eddigi belépők mellé egy tízmeccses bérletet is "piacra dob" idén az együttes vezetése. tovább

2014. július 8. (kedd) 09:14

Jégkorong: elkészült a sorsolás

Első három mérkőzését hazai környezetben játssza a MOL Liga 2014/2015-ös szezonjában a Dab.Docler jégkorong csapata a sorozat tegnap délutáni sorsolása alapján. Acélbikáink a Brassó ellen kezdik az új szezont, s 2015. február 1-én, az UTE elleni találkozóval zárják az alapszakasz küzdelmeit. tovább

2014. június 4. (szerda) 12:16

Jégkorong: alakuló program

Tovább erősítik a két gárda eddig is jó kapcsolatát a Dab.Docler, valamint az SHK 37 Piestany jégkorong csapatainak vezetői, s ennek köszönhetően az idén is két alkalommal megmérkőzik majd egymással a MOL Liga, valamint a szlovák Extraliga két meghatározó alakulata. tovább

2014. március 3. (hétfő) 20:42

Jégkorong: csúfos búcsú a ligától

Az év eddigi legfontosabb meccsén nyújtották a szezon leggyengébb teljesítményét jégkorongozóink, akik játéka messze elmaradt a remélttől, így a MOL Liga elődöntőjének negyedik mérkőzésén is kikapva búcsúztak a sorozattól. Sovány vigasz, de a magyar bajnoki címet így is megszerezte a Lundh-csapat. tovább

2014. március 2. (vasárnap) 21:27

Jégkorong: nagyon fájó vereség

Két harmadon keresztül jól játszott, de a harmadikban gyerekes hibák tömkelegét követte el a Dab.Docler jégkorong csapata a Brassó elleni elődöntőben, s mivel ellenfelünk élt lehetőségeivel, a hosszabbítás 11. percében szerzett góllal 5-4-re nyerve alakította 2-1-re a párharc állását. tovább

2014. február 28. (péntek) 11:29

Sporthétvége: két sima, két fordított

Felemás hétvége vár együtteseinkre, melyek közül a hölgyek egyértelmű esélyesként várják soron következő mérkőzésüket, míg a Dab.Docler jégkorongozói, illetve a DPASE focistái előtt rendkívül kemény összecsapások állnak. Közülük háromnak ráadásul itthon szoríthatunk péntektől vasárnapig. tovább

2014. február 27. (csütörtök) 20:18

Jégkorong: egállal fordulhatunk

Bár a helyzetkihasználás, s pláne az előnyjáték terén még bőven akad tennivaló, dunaújvárosi győzelemmel ért véget a MOL Liga elődöntő sorozatának második meccse a jégcsarnokban ma este. Az Acélbikák alakulata 3-2 arányban múlta felül a Brassó gárdáját – és jól látszik: nehéz lesz a végső diadal. tovább

2014. február 26. (szerda) 20:58

Jégkorong: kínos hazai pofon

Nem játszott jól, helyzeteit kihagyta, emberelőnyben tanácstalanul támadott, így meglepő vereséget szenvedett a Dab.Docler jégkorong csapata a MOL Liga elődöntőjének első mérkőzésén a Brassótól. A vége 1-2 oda, amivel elúszott a pályaelőny, de holnap lehet, kell is javítani. Nagy meccs lesz! tovább

2014. február 26. (szerda) 09:25

Jégkorong: harc a fináléért!

Ma este megkezdődik a szezon legizgalmasabb szakasza is a Dab.Docler jégkorongozói, s az együttes szurkolói számára. A MOL Liga elődöntőjében ugyanis a Brassó csapata vár Stephan Lundh tanítványaira, akik ma, illetve holnap este tehetik meg első lépéseiket a fináléba jutás felé. tovább

2014. február 24. (hétfő) 09:36

Jégkorong: a Brassó ellen a döntőért

A Brassó együttesét választotta a Dab.Docler jégkorong együttesének vezetése és játékosai a MOL Liga elődöntőjének küzdelmeiben. A három nyert mérkőzésig tartó párharc első két mérkőzését a Dunaújvárosi Jégcsarnokban játsszák le az együttesek, méghozzá szerdán, illetve csütörtökön. tovább

2014. február 23. (vasárnap) 20:33

Jégkorong: hat a Csíknak végjátékként

Már az első harmadban eldöntötte a pontok sorsát az alapszakasz HSC Csíkszereda elleni zárómeccsén a Dab.Docler jégkorong csapata. Acélbikáink 4-0-ra hozták az első harmadot, a folytatásban kicsit vissza is vehettek a tempóból - könnyed, 6-1 arányú sikerrel zárták a sorozatot. Jöhet a rájátszás! tovább

2014. február 21. (péntek) 09:11

Sporthétvége: hazai csaták előtt

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese mellett a Dab.Docler jégkorongozói is hazai környezetben küzdenek meg hétvégén a bajnoki, illetve ligapontokért - mindkét gárda győzelmi reményekkel. Az egy szépséghiba, hogy mindketten vasárnap este hat órától lépnek pályára saját bajnokságukban. tovább