december 24. (kedd) 12:00

DO-ajándék: Cégtár

Új szolgáltatást indít a Dunaújváros Online: Cégtárunk a felhasználók számára többféle keresési lehetőséget biztosít, a partnervállalkozások számára pedig széleskörű ingyenes regisztrációt, és további kommunikációs megoldásokat.

   A Dunaújváros Online új fejlesztése lehetőséget biztosít arra, hogy Olvasóink megtalálják azokat a cégeket, szolgáltatókat, amelyeknél beszerezhetik a keresett terméket, megrendelhetik a szükséges szolgáltatást. A Cégtárban megjelenő vállalkozások számára széleskörű ingyenes regisztrációs lehetőséget biztosítunk, így nem kell egy olyan szolgáltatásért fizetniük, amelynek közvetlen eredményét ma csak ígéretként tudnánk megfogalmazni. Ugyanakkor - értékarányos összegekért - olyan megoldásokat is kínálunk számukra, amelyek megjelenésük hatékonyságát növelik, nagyobb valószínűséggel találnak rájuk a böngészők, jobban felfigyelnek a Cégtárban való jelenlétükre.
   A Cégtárban lévő adatokat frissítjük, így a felhasználóknak - lehetőség szerint - élő adatokat biztosíthatunk. A folyamatos bővítés alatt lévő adatbázis segítséget nyújt azok számára is, akik üzleti partnert keresnek, és ehhez van szükségük induló információkra.
   Természetes számunkra, hogy a Cégtár hosszabb távon válik hatékony, látogatott eszközzé, ehhez pedig szükségünk van az Önök segítségére, véleményére, és természetesen arra is, hogy ezeket megfogadjuk, és mind újabb szolgáltatásokkal, megoldásokkal készítsük fel a Cégtárat a változó felhasználói elvárásokra. Utóbbi terén megvan az elkötelezettségünk. Előbbihez: megjegyzéseiket, véleményüket várjuk az ismert email címen: szerk@dunaujvaros.com. És a vélemények semmit sem érnek, ha nem bővül az adatbázis, ha jelentős cégek hiányoznak belőle: várjuk tehát a Cégtárban megjelenni kívánó vállalkozások jelentkezését, ajánlatunkban a tudnivalók megismerhetők, a megrendelő (még egyszer: az alapregisztráció ingyenes) letölthető.

Dunaújváros Online

Cégtár
Cégtár-ajánlat



Vissza